Login

AKTUALITY MC KARLOVY VARY

Profesní kvalifikace chůva v našem centru.

Profesní kvalifikace chůva v našem centru.

Přípravný kurz proběhne od 28.-30.11.2018. Nezaměstnaní rodiče, kteří pečují o dítě do 15ti let a maminky končící rodičák ZDARMA! Více informací zde.

Na cestě k úspěchu.

Na cestě k úspěchu.Milí rodiče, rozjeli jsme druhé kolo našeho náboru do projektu Na cestě k úspěchu. Od 1.1.2018 jsme zaměstnali 17 maminek (projekt je i pro tatínky)a úspěšně dokončilo rekvalifikaci 9 rodičů. Pokud jste rodič, který pečuje o dítě do 15ti let a jste nezaměstnaný (či končíte rodičovskou dovolenou), tak vám můžeme významně pomoc. Nabízíme rekvalifikace dle vašeho výběru zdarma a jsme velmi úspěšní i ve zprostředkování zaměstnání (hradíme zaměstnavatelům za vás mzdu po dobu 6ti měsíců). Kontaktujte nás!

Síťovací setkání s inspirativními političkami

Síťovací setkání s inspirativními političkami

Přijďte na síťovací setkání žen a nechte se inspirovat příběhy političek z Vašeho kraje. Akce proběhne 13. listopadu od 16:00 do 19:00 v Karlových Varech (Mateřské centrum Karlovy Vary, Mozartova 6). 

Budete mít možnost setkat se s Jitkou Pokornou, starostkou Nové Role a krajskou předsedkyní STAN, která v Karlových Varech spolupracuje s obecně prospěšnou společností Náhradním rodinám.  

Své dotazy budete moci dále směřovat na krajskou koordinátorku Pirátů na Karlovarsku, Lucii Trčkovou, která také působí jako 1. místopředsedkyně místního sdružení Pirátů v Sokolově a je členkou krajského mediálního týmu. 

Jak na náš každodenní život dopadají rozhodnutí v politice? Jak se můžeme mimo volby zapojit a ovlivňovat veřejné dění v obci? I o tom budeme diskutovat. 

Přihláška na akci je k dispozici zde: https://goo.gl/forms/FalE4ou8ISptFnEv2 

Účast a občerstvení zdarma včetně hlídání dětí.

Víkendové akce.

Seznam již naplánovaných aktivit  (burza, Mikuláš apod.) naleznete zde. Postupně budeme přidávat.

Seminář Reflexní terapie na ploskách nohou podle manželů Patakyových.

Seminář se bude konat 11.11.2018 od 14:00 do 17:30 hodin v Mateřském centru Karlovy Vary, Mozartova6. Více informaci zde.

Nový projekt - Na cestě k úspěchu.

Nový projekt - Na cestě k úspěchu.

Milí rodiče,

mám velkou radost, že vám mohu představit jeden z nejzajímavějších projektů, který se nám podařilo získat. Je určen rodičům, kteří pečují o dítě do 15ti let věku a jsou nezaměstnané (končí rodičovskou, končí jim sml. v práci apod.). Projekt nabízí rekvalifikace, profesní kvalifikace vašich snů, dotované pracovní místo a mnoho dalšího. Je hrazen z EU z OPZ a pro realizaci nás doporučilo Město Karlovy Vary. Abychom v tom nebyli sami, máme zkušeného partnera ANNA KK. Pokud vás cokoliv zaujalo, neváhejte se na nás obrátit. Do projektu je možné se přihlásit od 1.1.2018. Více informací zde.

Nové KURZY PRO RODIČE S DĚTMI

Nové KURZY PRO RODIČE S DĚTMI

Rádi by jste trávili čas se svým děťátkem aktivněji? Poslední volná místa.
Abgrejdovali jsme naše kurzy pro rodiče s dětmi (již od jednoho roku).
Začínáme 10.9.2018. Tak neváhejte a přihlaste se.
Pondělí od 10:00 - 11:00 hod. - HÝBEME SE S KOČIČKOU (Martinka)
Úterý od 10:00 - 12:00 hod. - dva hodinové kurzy - OD PÍSNIČKY PO ŠTĚTEC (Lada)
Čtvrtek od 10:00 - 11:00 hod. - KOUZELNÁ HODINKA (Martinka)
Těšíme se na vás.

Poprvé bez mámy.

Poprvé bez mámy.Jedná se o kurz pro děti od dvou let. Pomáhá s adaptaci, sociálním začleněním i odloučením před vstupem do MŠ. Kurzy budou probíhat každou středu či pátek od 9:00 - 12:00 hod. Začínáme 12.9. v nových prostorech na Mozartovce. Cena 150 Kč/dopoledne. V ceně je i svačinka a výtvarný materiál. Kapacita max 12 děti. Tak si neváhejte rezervovat místečko. Upřednostňujeme předplatné.

Narozeninové oslavy.

Narozeninové oslavy.Věděli jste, že si můžete celé Mateřské centrum )včetně vybavení a hraček) pronajmout na dětskou narozeninovou oslavu? Cena je 400 Kč. Jídlo i pití můžete mít vlastní. Objednávky pouze přes pevnou linku 353230847.

Nový program.

Nový program.Vážení rodiče,
jelikož nás už nebaví, jak kdekdo kopíruje naše aktivity včetně názvu, rozhodli jsme se pro vás vytvořit zcela nový koncept našich kurzů pro rodiče s dětmi od 1 roku.
Od 10.9.2018 začínáme!!!
Už teď je zájem velký, tak neváhejte. Pískoviště je fajn, ale někdy to chce něco víc. Těšíme se na vás!

Zapojte se!

Mateřinka - Dětská skupina Karlovaráček.

Mateřinka - Dětská skupina Karlovaráček.Od 1.1.2016 jsme transformovali Mateřinku na Dětskou skupiny Karlovaráček, která je zaregistrovaná u Ministerstva práce a sociálních věcí. Provoz DS jsme zahájili 1.4.2016. Od 1.4.2018 jsme navýšili kapacitu na 24 dětí.DS Karlovaráček je realizovaná v rámci podpořeného projektu Operačního programu Zaměstnanost „Snížit rozdíly v postavení žen a mužů na trhu práce“. Více o Dětské skupině naleznete zde.

Podpůrná skupina kojení

Máte otázky ohledně kojení? Nevíte si v některých situacích rady? Dostáváte od okolí různé odpovědi, které ve Vás vyvolávají zmatek? Máte pocit, že nejste společností ke kojení tolik podporována? Při MCKV vzniká podpůrná skupinka, která si klade za cíl podporovat kojení, jako přirozenou součást mateřství. Máte-li chuť sdílet, naslouchat, potkat se, diskutovat, nebo jen tak pobýt, jste srdečně vítány. 

Víte, že ...?

... na většinu našich aktivit vám mohou přispět zdravotní pojišťovny? Informujte se u nás.

NOVINKY

obrázek
obrázek
DOMŮ -  Mateřské Centrum
 https://www.facebook.com/pages/Mate%C5%99sk%C3%A9-centrum-Karlovy-Vary/324856464211244

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy