AKTUALITY MC KARLOVY VARY

Profesní kvalifikace chůva v našem centru.

Profesní kvalifikace + přípravný kurz

"Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky" - pro nezaměstnané do 29 let zdarma! - Pro ostatní zavádějící cena.
Více informací zde.

Už je to tady.

Už je to tady.Vážení rodiče, zveřejnili jsme program našeho příměstského tábora a tímto startujeme příjem přihlášek. Letos máme pouze tři turnusy. Neváhejte. Veškeré informace naleznete zde.

Den Dětí

Vážení, připravujeme opět náš MEGA Den dětí. K této akci se jako každý rok připojí Sbor dobrovolných hasičů Stará Role a Dům dětí a mládeže. Termín 3.6.2017 od 14:00 hod. Místo: areál dobrovolných hasičů Stará Role

STÁLE EVIDUJEME VOLNÁ MÍSTA DO KURZŮ.

HRÁTKY S BATOLÁTKY, KLUB RODIČŮ A DĚTI, MASÁŽE A CVIČENÍ S MIMINKEM...
NEVÁHEJTE SE DOTAZOVAT I OHLEDNĚ TĚHOTENSKÝCH KURZŮ, DĚTSKÉ SKUPINY APOD.

Předporodní kurzy

Milé budoucí maminky, ve středu 7.9.2016 v 16:30 bude zahájen další 3 týdenní předporodní kurz pro nastávající maminky. Kurz se skládá ze tří lekcí po dvou hodinách každou středu od 16:30 do 18:30 hod. Cena je neuvěřitelných 850 Kč (většina pojišťoven vám ještě přispěje částkou 500 Kč). Tak chcete-li strávit neopakovatelné období těhotenství ve vnitřní harmonii a v souladu se svým děťátkem, chcete-li se i po psychické stránce připravit na porod a šestinedělí, tak využijte přátelskou atmosféru našeho centra. Lektorkou kurzu je porodní asistentka Bc. Tereza Davídková - více o lektorce zde. Součástí kurzu jsou i prohlídky porodních sálů v Ostrově a v Karlových Varech. Přihlásit se je možné na telefonním čísle 731 490 119.

Festival pořádaný v rámci Světového týdne respektu k porodu i v našem centru.

Festival pořádaný v rámci Světového týdne respektu k porodu i v našem centru.

Jak festival probíhal - stáhněte si článek.

članekčlanek

Mateřinka - Dětská skupina Karlovaráček.

Mateřinka - Dětská skupina Karlovaráček.Od 1.1.2016 jsme transformovali Mateřinku na Dětskou skupiny Karlovaráček, která je zaregistrovaná u Ministerstva práce a sociálních věcí. Provoz DS jsme zahájili 1.4.2016. DS Karlovaráček je realizovaná v rámci podpořeného projektu Operačního programu Zaměstnanost „Snížit rozdíly v postavení žen a mužů na trhu práce“. Více o Dětské skupině naleznete zde.

Podpůrná skupina kojení

Máte otázky ohledně kojení? Nevíte si v některých situacích rady? Dostáváte od okolí různé odpovědi, které ve Vás vyvolávají zmatek? Máte pocit, že nejste společností ke kojení tolik podporována? Při MCKV vzniká podpůrná skupinka, která si klade za cíl podporovat kojení, jako přirozenou součást mateřství. Máte-li chuť sdílet, naslouchat, potkat se, diskutovat, nebo jen tak pobýt, jste srdečně vítány. 

Víte, že ...?

... na většinu našich aktivit vám mohou přispět zdravotní pojišťovny? Informujte se u nás.

NOVINKY

obrázek
obrázek
Login
DOMŮ -  Mateřské Centrum
 https://www.facebook.com/pages/Mate%C5%99sk%C3%A9-centrum-Karlovy-Vary/324856464211244

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy