logotyp
Login
1 - (1)

KŘESADLO 2008

Držitelé ceny pro Karlovarský kraj

Petra Břicháčková - neorganizovaná, Rotava
"Slečna Petra Břicháčková se obětavě starala o blízkou osobu, která po autonehodě bojovala o život. Vzdala se veškerých svých zájmů a plánů ve prospěch života své sestry. Jen díky trpělivosti, každodenní odborné péči a obětavosti se mohla její setra vrátit do normálního života."

Dominika Lamperová - Krajský dětský domov, K. Vary
"Slečna Dominika Lamperová se celoročně věnuje malým opuštěným dětem z dětského domova, bere je na procházky, hraje si s nimi, doprovází je na různých akcích a výletech. U slečny Lamperové nacházejí děti opravdu "otevřenou náruč"!"

Jaroslav Fujdiar - O co jim jde!, o.s., Karlovy Vary
"Pan Jaroslav Fujdiar se věnuje nejen zapojování karlovarských občanů do věcí veřejných, ale především pomáhá druhým. Dvěma bezdomovcům pomohl urovnat jejich rodinné záležitosti, absolvoval s nimi soudní řízení, pomohl jim najít práci a vrátit se z ulice do normálního života."

Alois Kůrka ml. - Občanské sdružení na záchranu kostela sv. Anny v Sedleci
"Pan Alois Kůrka věnuje svůj čas, energii i vlastní finanční prostředky na záchranu kostela sv. Anny v Sedleci. Organizuje koncerty, sbírky, píše žádosti o dotace a granty, aby zachránil jednu z nejstarších duchovních památek v západních Čechách."

Jaroslava Mrázková - Svaz postižených civilizačními chorobami, o.s. Toužim
"Paní Jaroslava Mrázková dlouhá léta aktivně pomáhala lidem s civilizačními chorobami, pořádala pro ně kulturní a společenské akce a poskytovala poradenskou pomoc. Nyní stále pomáhá osamoceným lidem při zajišťování jejich každodenních potřeb."

Valerie Hofmanová - Farní charita Mariánské Lázně
"Paní Valerie Hofmanová zasvětila své ruce, svou mysl a především své srdce službě druhým lidem. Dlouhá léta s láskou pečuje o nemocné seniory v jejich domácnostech, je jim přítelkyní i rodinnou zároveň. I přes podlomené zdraví stále pomáhá, kde jí síly stačí."

NÁSTĚNKA

Projekt na cestě k úspěchu II.

obrázek
je podpořen z Operačního programu Zaměstnanost z Evropské unie.Číslo projektu CZ.03.1.48/0.0/0.0/16_046/0011175

Neformální POWER UP!

obrázek
je podpořena z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání, výzva Zvyšování kvality neformálního vzdělávání reg. číslo CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_071/0013313

Mateřské centrum Karlovy Vary,z.s.

obrázek

NOVINKY

obrázek
obrázek
 https://www.facebook.com/pages/Mate%C5%99sk%C3%A9-centrum-Karlovy-Vary/324856464211244
Domů Mateřské centrum Karlovy Vary

Created by © 2015 -2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy