logotyp

KŘESADLO 2007

PANÍ ANNA HIRTOVÁ
Paní Anna Hirtová intenzivně spolupracuje s Farní charitou v Chebu již 10 let. Osobně pečuje o staré a nemocné v jejich domácnostech, stará se o lidi bez přístřeší, zná jejich osudy a v loňském roce pro ně připravila i štědrovečerní večeři Je pro všechny povzbuzením a inspirací, její péče vychází ze srdce.

PAN FRANTIŠEK HAVIGER
Pan František Haviger celý život věnoval svůj volný čas práci a organizaci Horské služby v okrsku Boží Dar. Zasloužil se o výstavbu stanice Horské služby na Neklidu a jeho působení pomohlo k zajištění větší bezpečnosti návštěvníků Krušných hor.

SLEČNA MARKÉTA GOSSOVÁ
Slečna Markéta Gossová od svých 13-ti let pravidelně dochází se svou maminkou do Sokolovské nemocnice, kde jako dobrovolník zpříjemňuje pacientům pobyt. Účastní se canisterapie a dalších akcí pro seniory. Se starými a opuštěnými lidmi soucítí a vzala si svou zkušenost s nimi jako téma pro slohovou práci do literární soutěže, za níž byla oceněna.

PAN VLADIMÁR KRÁL
Pan Vladimír Král byl reprezentantem a cvičitelem základního plavání mládeže, zakladatelem sportovního potápění a dobrovolným státním trenérem plavců a potápěčů. Je zakladatelem Vodní záchranné služby Českého červeného kříže a stále aktivním instruktorem vodních záchranářů. Za jeho šedesátileté působí na Karlovarsku vychoval a pozitivně ovlivnil stovky mladých lidí několika generací.

PANÍ HANA ŠIMKOVÁ
Paní Hana Šimková je zakladatelkou Ostrovského Macíka – azylu pro zvířata. Zachránila již mnoho handicapovaných či zatoulaných zvířat a nyní je používá např. k ekologické výchově dětí ze škol a školek. Dále provozuje canisterapii v Domově důchodců v Nejdku a přispívá tak ke zlepšení zdravotního stavu seniorů.

PAN MILOŠ PROKEŠ
Pan Miloš Prokeš celý život obětavě věnoval rozvoji tělovýchovy a sportu v Lázních Kynžvart. Založil družstvo házené dívek a pořádal 31 ročníků mezinárodního turnaje „O Kynžvartský pohár“. Svou dobrovolnou trenérskou činností nadchl mnoho mladých lidí pro sport a přispěl k zviditelnění města Lázně Kynžvart.

NÁSTĚNKA

Projekt na cestě k úspěchu II.

obrázek
je podpořen z Operačního programu Zaměstnanost z Evropské unie.Číslo projektu CZ.03.1.48/0.0/0.0/16_046/0011175

Neformální POWER UP!

obrázek
je podpořena z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání, výzva Zvyšování kvality neformálního vzdělávání reg. číslo CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_071/0013313

Mateřské centrum Karlovy Vary,z.s.

obrázek

NOVINKY

obrázek
obrázek
 https://www.facebook.com/pages/Mate%C5%99sk%C3%A9-centrum-Karlovy-Vary/324856464211244
Domů Mateřské centrum Karlovy Vary

Created by © 2015 -2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy