logotyp
Login

Podpůrná rodičovská skupina

Podpůrná rodičovská skupina.

Podpůrná rodičovská skupina.

O co jde a je to pro nás?

     Jde o pravidelné setkávání žen s dětmi za účelem sdílení, podpory a vzájemné inspirace. Na skupinku můžete přicházet nepravidelně či pravidelně, zkrátka tak, jak se to hodí vám! Každé takové setkání má nějaké ústřední téma (pro příklad v minulém roce: kojení a mýty kolem něj, spánek dětí i náš, pláč, cestování s dětmi, s dětmi ekologickou cestou atp…). Nejde o přednášky (byť každé téma předem poctivě připravuji), každý kdo má cokoliv k tématu má prostor. Stejně tak jsou vítaní ti, co jdou jen čerpat a mluvit nechtějí. Pokud Vám není zrovna téma blízké, nevadí, můžete totiž přijít úplně s čímkoliv, tak jak se nedá rozkouskovat běžný život, tak i všechna témata skupinky se vzájemně prolínají. A tak je docela možné, že budeme-li jednou mluvit o nošení dětí na těle rodičů skončíme u spánku, bezplenkovce, nebo klidně rodinných vztazích. Všechno je možné! Je to především prostor pro Vás, budu tedy ráda za jakoukoliv inspiraci z Vaší strany. Napište mi kdykoliv.

Co vás tedy jistě čeká?

Bezpečné a dětem velmi friendly prostředí Mateřského centra, příjemné, podobně naladěné ženy, stále rostoucí, objevující a úžasné děti a já Markéta Květoňová, máma tří kluků, lektorka nošení dětí v šátku a laktační poradkyně.

 

Moc se na Vás těším!

Skupinka je zdarma.

NÁSTĚNKA

Projekt na cestě k úspěchu II.

obrázek
je podpořen z Operačního programu Zaměstnanost z Evropské unie.Číslo projektu CZ.03.1.48/0.0/0.0/16_046/0011175

Neformální POWER UP!

obrázek
je podpořena z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání, výzva Zvyšování kvality neformálního vzdělávání reg. číslo CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_071/0013313

Mateřské centrum Karlovy Vary,z.s.

obrázek

NOVINKY

obrázek
obrázek
 https://www.facebook.com/pages/Mate%C5%99sk%C3%A9-centrum-Karlovy-Vary/324856464211244
Domů Mateřské centrum Karlovy Vary

Created by © 2015 -2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy