logotyp
Login

Tábor pro nejmenší.

Zpestřete prázdniny i těm nejmenším.

e-mail pro komunikaci v rámci tábora - taborpronejmensi@seznam.cz

Milí rodiče,

jsme moc rádi, že Vám opět můžeme nabídnout Tábory pro nejmenší od 2-6 let. Jedná se o příměstský tábor v prostorách KV Areny, kde má naše Mateřské centrum již druhým rokem své působiště. Pokud uvažujete nad prázdninovým dobrodružstvím pro Vaše děti, prosím čtěte následující informace:

Tábor je od po – pá od 8.00 – 15.00 (nástup od 8.00 – 9.00). Pokud chcete své dítě vyzvednout dříve (po obědě, před obědem apod. je to samozřejmě možné, dle domluvy a dle Vašich potřeb).

Cena tábora je 1850,- / celý týden (turnus), případně 400,-/den

Ceny jsou včetně celodenního stravného. Na táboře bude maximálně 15 dětí.

Tábor je třeba zaplatit do 31.5.2021 na účet Mateřského centra K. Vary:  211735592/0300.

Před platbou vyčkejte na potvrzení místa ve Vámi vybraném turnusu, nebo dni p.Martinou na tel.č.: 608113410 v čase od 12.30 – 14.30

Storno je zpoplatněné a umožněné ze zdravotních důvodů. 30% do 14 dnů před nástupem a 50% méně než 14 dní před nástupem.

V případě, že Vaše dítě bude chtít navštěvovat více dnů/turnusů než máte objednáno a zaplaceno, je to po dohodě a v případě volné kapacity možné. Domluvíme na místě.

V případě, že se tábor nebude konat z důvodu vládního opatření, vracíme celou částku.

Svoje děti vybavte:

Přezůvkami, pohodlným oblečením, věcmi na převlečení (komplet), popř.lahví na pití (podepsanou),  gumáky, pláštěnka, pokrývka hlavy. Prosíme všechny věci do jednoho batůžku/tašky, podepsané, děkujeme.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte p. Martinu na výše uvedeném tel.č., nebo pište na mail:

taborpronejmensi@seznam.cz

Rádi s Vámi vše probereme! Vaše Mateřské centrum

 

Více o jednotlivých turnusech (viz další řádky)

  1. Turnus: 5.7. – 9.7. 2021 

Za pirátským pokladem

Na tento týden poptáváme partu odvážných dětí, které se nebojí sjednat pořádek! Tato výprava bude velmi dobrodružná! Abychom se zmocnily pirátského pokladu a využili ho pro dobro všech, bude nutné přelstít piráty a trochu si na ně zahrát – bude třeba vyrobit pořádnou výzbroj i oděv, ale tím dobrodružství teprve začíná! Po té se budeme muset vypravit vstříc několika úkolům, které nebudou vůbec jednoduché, ale po zdolání všech překážek se zmocníme vysněného POKLADU. 

  1. Turnus 26.7. – 30.7.2021 

Malý zahradníček – Víte jak je to s těmi rostlinkami? Mrkneme na to od semínka k rostlince a nejen teoreticky – něco si zasadíme, vypěstujeme, uděláme výpravy za bylinkami kolem nás, v divoké přírodě. Využijeme rostlinná barviva a dary přírody k našim výtvarným činnostem, budeme objevovat vůně a tvary rostlinek, uvaříme si dobrý bylinný čaj a vyrobíme něco pro maminky…zkrátka se na celý týden ponoříme do rostlinné říše. 

  1. Turnus 2.8. – 6.8.2021 

Tento týden bude plný dobrodružství s dinosaury. Uděláme si malou cestu do pravěku, jednotlivé dinosaury si pojmenujeme, namalujeme, budeme si s nimi hrát a venku nás čekají výpravy po stopách dinosaurů, zahrajeme si na výzkumníky a v teplém písku „něco“ najdeme. Součástí bude i sopečný výzkum, při kterém nám námi postavená sopka ožije,  bude to jízda! 

  1. Turnus 9.8. – 13.8.2021 

Tímto týdnem proběhneme indiánským během, ozdobíme se, pomalujeme a budeme se učit stopy zvířat , poznáme stromy a vyrobíme si indiánské náhrdelníky i opeřené čelenky. Každý účastník si vyrobí vlastní mini totem pro štěstíJ Společně zkusíme hru na bubínky a jiné nástroje, za zvuku indiánských písní si tento týden opravdu užijeme! 

  1. Turnus 16.8. – 20.8.2021 

Za zvířátky celého světa! V každém koutě světa je spousta zajímavých a krásných zvířat, mrkneme na ty známá i méně známá, budeme si o nich vyprávět, číst, povídat, budeme si na ně hrát! Nakonec nás čeká i výprava s úkoly, při nichž prověříme znalosti (kde bydlí, co jí a kde spí?) a odměna na konci nás nemine, protože toho budeme už tolik vědět! Letem světem, se zvířetem! 

  1. Turnus 23.8. – 27.8. 2021 

Tento týden se budeme těšit tématem : Písmenka jsou kamarádi, tvoří příběhy, co máme rádi! Knížky nás budou provázet celým týdnem, uvnitř i venku. Omrkneme a vytvoříme si písmenko ze jména. Zkusíme si psát husím brkem, kreslit prstem do písku/ mouky. Přiřadíme k písmenkům slova, budeme si prohlížet různé dětské autory i ilustrátory, zahrajeme si písmenkové divadlo, postavíme písmenka ze všech možných přírodnin. Užijeme si to moc a budeme sledovat, kde všude písmena kolem nás jsou a co všechno nám sdělují.

 

 

Kde nás najdete:

Najdete nás vedle vstupu do bazénového centra. Pokud stojíte čelem k bazénu, uvidíte po pravé straně malou rampu a dveře. Vyjdete schody a jste u nás. Během dne si můžete děti vyzvednout i na na zahradě. Ta se nachází za bazénovým centrem z levé strany. Velký modrý stan. 

NÁSTĚNKA

Dětská skupina Karlovaráček

obrázek
je podpořena z Operačního programu Zaměstnanost v rámci Evropské unie.Číslo projektu CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_101/0016180

Projekt na cestě k úspěchu II.

obrázek
je podpořen z Operačního programu Zaměstnanost z Evropské unie.Číslo projektu CZ.03.1.48/0.0/0.0/16_046/0011175

Neformální POWER UP!

obrázek
je podpořena z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání, výzva Zvyšování kvality neformálního vzdělávání reg. číslo CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_071/0013313

Mateřské centrum Karlovy Vary,z.s.

obrázek

NOVINKY

obrázek
obrázek
 https://www.facebook.com/pages/Mate%C5%99sk%C3%A9-centrum-Karlovy-Vary/324856464211244
Domů Mateřské centrum Karlovy Vary

Created by © 2015 -2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy